Kiedy czujesz się źle, kiedy wszystko wali się i pali masz tylko jedno wyjście by poczuć się lepiej – poczuć się lepiej.
I tylko ty możesz o tym zadecydować, tylko ty.

To trudne, to niemożliwe….
Tak, to trudne, ale nie niemożliwe.

Masz powody, żeby czuć się źle. Tak. Ale nadalal jest to tylko twój wybór czy chcesz czuć się dobrze, czy źle. Cała twoja siła zmiany na lepsze jest tu i teraz razem z tobą.
Tak jak masz powody czucia się źle poszukaj powodów czucia się dobrze – one są, obok ciebie, są na pewno… Nie widzisz ich? Tylko ty możesz je zobaczyć, bo tylko ty wiesz, co czyni się szczęśliwą i wprawia w dobre samopoczucie.

Jeśli trenujesz dobre samopoczucie tak jak trenujesz jazdę na nartach czy golfa będziesz w tym lepsza i lepsza. Jeśli zaczniesz trenować tu i teraz istnieje większa szansa, że poczujesz się dobrze, lepiej i jutro i pojutrze – bez większego wysiłku – bo dobre samopoczucie wytrenowałaś…

By poczuć się dobrze wybieraj pozytywne myśli
To trudne jeśli dookoła jest tyle zła…
Tak, i ty czujesz się źle bo koncentrujesz się na tym źle zamiast wybierać pozytywne myśli. A to tylko dlatego, że nie nauczyłaś się wybierać pozytywnych myśli.
Wyeliminuj to zło, które ciebie nie dotyczy – wyłącz telewizję, nie czytaj gazet, nie słuchaj wiadomości w radiu. Nie żyj problemami ludzi, którym i tak nie możesz pomóc.
A kiedy nauczysz się żyć pozytywnymi myślami będziesz mieć więce energii i zobaczysz więcej możliwości pomocy ludziom, którym możesz pomóc.

Na pewno słyszałaś o tym, że  jeśli czynisz dobro, to to dobro do ciebie wraca. Ale to nie tylko dobro tak się zachowuje – twoje myśli także.
Jeśli czujesz się źle i myślisz o kłopotach otrzymujesz więcej kłopotów.
Ale jeśli koncentrujesz się na myślach pozytywnych i czujesz się dobrze – jedyne, co może do ciebie wrócić to dobre samopoczucie…