Prawo przyciągania

Pomyśl, poczuj, poproś, uwierz, otrzymaj.

Facebook Comments

3 komentarze

 • Karolina

  Kochana jesteś wiesz o tym? Taka cudownie pozytywna i optymistyczna. I pięknie tłumaczysz innym tajniki robienia na drutach. Przeczytaj kiedyś „Potęgę podświadomości” (Joseph Murphy) choć może już ją znasz. Człowiek powinien myśleć pozytywnie i w ten sposób kształtować swoje życie (bez żalu i tych wszystkich złych emocji)i przyciągać innych dobrych ludzi.

  • Iwona

   Iwona

   A wiem:) A znam:) Nawet wiem trochę dalej. Dlatego umiem być optymistyczna (nawet jeśli chodzi o robienie na drutach 😉 )
   I chciałabym nauczyć innych optymizmu – życie wtedy jest takie piękne!
   Dziękuję za twoje dobre słowa:)

 • Karolina

  Książkę pożyczył mi kolega na studiach i zapamiętałam z niej 3 ważne sprawy : człowiek powinien być użyteczny dla innych (nie mylić z byciem wykorzystywanym), czyjeś słowa mogą nas zranić tylko jeśli my na to pozwolimy no i większość agresji skierowanej przeciwko nam jest spowodowana kompleksami i niską samooceną oraz problemami osobistymi agresorów. Jak już człowiek zda sobie z tego sprawę to zupełnie inaczej patrzy na ludzi. Ostatnio koleżanka stwierdziła że podziwia mnie za to że potrafię cieszyć się z drobnostek ale to właśnie suma tych drobnych radości, zrozumienie i życzliwość dla innych (i dla siebie) i pewna doza optymizmu składa się na szczęście w życiu. Tak jak piszesz, nikt za nas nie będzie szczęśliwy, nikt nie uszczęśliwi nas na siłę i to od nas zależy czy będziemy szczęśliwi. Mając wielkie plany ponosimy wielkie porażki a nie dając nic innym nie możemy mieć żalu że inni nam nic nie dają a co najważniejsze stojąc bezczynnie i winiąc za każde nasze nieszczęście innych możemy tylko patrzeć jak nasze życie przecieka nam przez palce i zastawia po sobie pustkę, niemoc i beznadzieję.

  Masz piękne i mądre przemyślenia, będę tu częściej zaglądać.
  Pozdrawiam serdecznie
  Karolina

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *